Systemy tekstylne

Systemy napinające do wydruków tekstylnych umożliwiają wykonanie nie tylko wielkoformatowych kasetonów świetlnych czy grafik dekoracyjnych

zobacz więcej

Systemy do winyli

Dzięki własnościom tkaniny winylowej, system ten jest niezastąpiony w tworzeniu reklam wielkogabarytowych.

Drukujemy i obszywamy

wykonujemy wydruki technologią ekologicznego druku lateksowego / maszyna hp 1500 o szerokości zadruku 320 cm /.
Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na realizację największych skomplikowanych projektów.

Prev
Next

Profile do tekstyliów, Wydruki na tekstyliach

Firma SGF

...zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie sprzedaży materiałów aluminiowych do produkcji wszelkiego rodzaju reklamy wizualnej. Naszym największym atutem jest przede wszystkim doświadczony, profesjonalny personel co czyni, że współpraca z nami jest przyjemna i skuteczna. Możemy pochwalić się doskonałą logistyką tak aby zadowolenie klientów było zawsze na najwyższym poziomie.

Oferowane przez firmę SGF tekstylne systemy wystawiennicze sprawiają że lightbox reklamowy, profile do kasetonów tekstylnych, litery przestrzenne, otoki , totemy , gabloty, itp. są niezawodne i bardzo proste w montażu. System napinający do tkanin tekstylnych cechuje wysoka jakość wykonania, trwały i nowoczesny design, estetyka oraz wydajność. Wszystkie profile do tekstyliów tłoczone są w oparciu o System Zarządzania Jakości ISO 9001, dodatkowo profile anodowane posiadają certyfikat Znaku Jakości QUALANOD.

Sami zadbamy o wydruki na tekstyliach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonania. Ramy tekstylne zapewnią wydrukom doskonałą podporę. Nasze systemy tekstylne wykorzystywane są do różnych zadań - z ich pomocą nie tylko będą Państwo mogli zaprezentować swoją firmę podczas targów, ale także w przestrzeni miejskiej, systemy napinające do winyli sprawiają bowiem, że nietrudne staje się montowanie wielkogabarytowych reklam, doskonale widocznych z daleka. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.