Systemy tekstylne

Systemy napinające do wydruków tekstylnych umożliwiają wykonanie nie tylko wielkoformatowych kasetonów świetlnych czy grafik dekoracyjnych

zobacz więcej

Systemy do winyli

Dzięki własnościom tkaniny winylowej, system ten jest niezastąpiony w tworzeniu reklam wielkogabarytowych.

Drukujemy i obszywamy

wykonujemy wydruki technologią ekologicznego druku lateksowego / maszyna hp 1500 o szerokości zadruku 320 cm /.
Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na realizację największych skomplikowanych projektów.

Prev
Next

Profile do tekstyliów, Wydruki na tekstyliach

Firma SGF

...zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie sprzedaży materiałów aluminiowych do produkcji wszelkiego rodzaju reklamy wizualnej. Naszym największym atutem jest przede wszystkim doświadczony, profesjonalny personel co czyni, że współpraca z nami jest przyjemna i skuteczna. Możemy pochwalić się doskonałą logistyką tak aby zadowolenie klientów było zawsze na najwyższym poziomie.

Oferowane przez firmę SGF tekstylne systemy wystawiennicze sprawiają że lightbox reklamowy, profile do kasetonów tekstylnych, litery przestrzenne, otoki , totemy , gabloty, itp. są niezawodne i bardzo proste w montażu. System napinający do tkanin tekstylnych cechuje wysoka jakość wykonania, trwały i nowoczesny design, estetyka oraz wydajność. Wszystkie profile do tekstyliów tłoczone są w oparciu o System Zarządzania Jakości ISO 9001, dodatkowo profile anodowane posiadają certyfikat Znaku Jakości QUALANOD.

Sami zadbamy o wydruki na tekstyliach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonania. Ramy tekstylne zapewnią wydrukom doskonałą podporę. Nasze systemy tekstylne wykorzystywane są do różnych zadań - z ich pomocą nie tylko będą Państwo mogli zaprezentować swoją firmę podczas targów, ale także w przestrzeni miejskiej, systemy napinające do winyli sprawiają bowiem, że nietrudne staje się montowanie wielkogabarytowych reklam, doskonale widocznych z daleka. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Lightbox reklamowy to same korzyści!

Prowadzą Państwo sprzedaż lub oferują usługi i chcą nowocześnie wyróżnić się na tle konkurencji? Świetnie, że trafili Państwo na naszą stronę! Oprócz wielu systemu napinających do tkanin tekstylnych i ram tekstylnych oferujemy także lightbox reklamowy, niezastąpiony w małych i dużych sklepach, na witrynach i na stanowiskami kasowymi. Tego typu tekstylne systemy wystawiennicze są bardzo łatwe i proste w obsłudze. Bez zbędnego nacinania ani rozrywania, mogą Państwo dowolnie wymieniać zeszłosezonowy wydruk na inny. Profile do kasetonów ułożone w nowoczesny lightbox reklamowy z pewnością sprawią, że Państwa sklep będzie przyciągał uwagę potencjalnych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi systemami rekstylnymi!

Najwyższej jakości tekstylne systemy wystawiennicze oraz wydruki na tekstyliach

Mają Państwo firmę i poszukują sposobu na nadanie swoim tekstylnym gadżetom firmowego logo? Może interesuje Państwa nowoczesny lightbox reklamowy sygnowany własnym znakiem towarowym? Jeżeli tak, to nie mogli trafić Państwo lepiej! Na życzenie klienta tworzymy tekstylne systemy wystawiennicze na różnego typu okazje, w tym konferencje oraz targi, gdzie możliwe jest zaprezentowanie swojej firmy od jak najlepszej strony. W zakresie naszych usług mieszczą się również ramy tekstylne, idealne jako podpora do nowoczesnych standów reklamowych. Z kolei różnokolorowe i zindywidualizowane wydruki na tekstyliach to dla nas bułka z masłem! Zapewnimy kompleksową usługę i postaramy się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą systemów tekstylnych. Oferujemy najlepsze profile do kasetonów tekstylnych i wszelkiego rodzaju systemy reklamowe.

Gwarantujemy Państwu produkty i usługi tylko o wysokiej jakości. Nasze systemy napinające do winyli odznaczają się wytrzymałością i trwałością, czyli dwiema cechami pozwalającymi na wieloletnie korzystanie z nich. Jako profesjonalna firma dostarczamy naszym klientom systemy tekstylne, a w tym tekstylne systemy wystawiennicze w ekspresowym tempie, zapewniając tym samym wysoką jakość wykonania i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wydruki na tekstyliach oraz profile do tekstyliów stanowią dowód na to, z jakim zaangażowaniem przykładamy się do naszej pracy. Nietuzinkowe rozwiązania przywołują wzrok, a co za tym idzie – zachęcają do zakupu. Już dzisiaj wybierz nasz solidny system napinający do tkanin tekstylnych lub odpowiednie ramy tekstylne. Kontaktując się z nami możesz liczyć na profesjonalną poradę.